Loading color scheme

Všechny práce okolo realizace střech Liberec a okolí

Střechy rodinných a bytových domů

Provádíme pokrývačské práce se všemi dostupnými střešními materiály na českém trhu. Nicméně se s Vámi rádi podělíme o letité zkušenosti (realizace střech od roku 1998) o tom, které materiály jsou pro Vaši střechu nejvhodnější

Každý tvar střechy bereme jako výzvu, nebojíme se jakýchkoliv atypických a členitých střech. Vždy najdeme nejlepší řešení.

Přes 100 realizovaných zakázek na rodinných domech do roku 2020. Přestože jsme liberecká firma, rádi vyjedeme i za hranice našeho kraje.


Střechy průmyslových, komerčních objektů, historických budov a ostatních objektů

Díky našemu širokému týmu jsme schopni realizovat střechy i většího rozsahu typické průmyslové a komerční objekty typické zejména velkými plochými střechami. Navíc díky zkušenostem jsme schopni provést větší střechy na bytových domech s atypickou, popř. i historickou střechou.

  1. Prvotní kontakt, obhlídka místa, popř. projektové dokumentace a hrubý odhad ceny (není závazný) - vše zdarma.
  2. Vytvoření závazné cenové nabídky - obsahuje zpracování celé zakázky v detailním položkovém rozpočtu včetně návrhu konkrétního řešení pro Vaši střechu. Dopředu Vás upozorníme na problematická místa, kde mohou vznikat vícepráce, které již zahrneme položkově do cenové nabídky. Naše cena tak může být vyšší, nicméně je zpravidla konečná.
  3. Smluvní dojednání zakázky a následné objednání materiálu.
  4. Dodržení termínu začátku prací a úhrada zálohy na materiál po jeho závozu.
  5. Samotná realizace zakázky, pořízení dokumentace problematických míst (např. hřeben střechy, prostupy střechou atd.),
  6. Vyskytnou-li se v průběhu realizace vícepráce (např. ztrouchnivělé trámy apod.), vždy Vás budeme před vícepracemi informovat a domluvíme se o dalším postupu
  7. Předání díla včetně konečné fakturace.
  8. Obvyklá garance na naši práci je 5 let.